Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Algemene ledenvergadering 2019

terug naar overzicht

Zaterdag, 22 december 2018

H.S.V. De Zonnebaars Meers 1935 2018 Beste Hengelsportvriend, Langs deze weg willen we u als lid van H.S.V De Zonnebaars Meers, uitnodigen om naar de jaarlijkse ledenvergadering te komen met aansluitend nieuwjaarsborrel!! Op vrijdag 18 Januari 2019 om 20:00 uur In Café de Witte Ballon Pastoor Erckensstraat 23a Meers Het bestuur wil dit jaar weer iets voor u en de vereniging betekenen, en het is dan ook belangrijk dat u als lid u stem laat horen. Zodat wij als bestuur ons een mening kunnen vormen over hetgeen er leeft in onze vereniging. Heeft u een vraag voor op de ledenvergadering dient deze uiterlijk één week voor de ledenvergadering per post of via de mail bij het bestuur ingediend te worden. Agenda: 1) Opening door het bestuur 2) Notulen jaarlijkse ledenvergadering 2018 3) Verslag kascontrole door kascommissie 4) Verslag penningmeester 5) Bestuurswijziging 6) Ingekomen stukken 7) Bijvoeren visstand en uitzet nieuwe vis 8) Rondvraag 9) Sluiting 10) Uitgifte nieuwe VISpas en aanverwante documenten. 11) Nieuwjaarsborrel Let op!! Wilt u eerder of later als de geplande ledenvergadering uw VISpas 2019 hebben? Neem dan contact op via E-mail of telefoon !! met het secretariaat Secretariaat: S. Hannemann Vresmansstraat 8 6181NL Meers. Email: info@hsvdezonnebaarsmeers.nl Tel 06-15018260 Check voortaan ook de site van de vereniging voor nieuwtjes en ontwikkelingen: http://hsvdezonnebaarsmeers.mijnhengelsportvereniging.nl/ Zie andere kant voor de notulen van de jaarlijkse ledenvergadering van 2018